Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Хто повинен відповідати за втрачений багаж

Хто повинен відповідати за втрачений багаж
Сьогодні надходить все більше скарг про пропажу багажу в аеропортах України.
«Як тільки авіакомпанія прийме у вас багаж, він повністю переходить під її відповідальність. Це можна підтвердити отриманим відривним талоном багажної ідентифікаційної бирки та багажною квитанцією, де обов'язково вказуються характеристики прийнятого багажу »- говорить юрист судового департаменту Юлія Лец.
Як тільки вами виявлено втрату багажу або його частина, необхідно терміново відправити претензію авіакомпанії-перевізника. Пам'ятайте, що термін цієї скарги становить рівно 7 календарних днів з моменти реєстрації багажу.
Пошук втрачених речей триває протягом 21 календарного дня з того часу, коли багаж повинен був прибути в пункт призначення. Речі будуть вважатися втраченими, якщо вони не знайдуться протягом відведеного часу.
«У своїх інтересах, пасажир повинен заповнити акт про неналежну перевезенні багажу до виходу з багажного відділення, тим самим зафіксувавши втрату речей. Якщо, при перельоті закордон, ваш багаж був затриманий, і вам довелося купувати нові речі, то компенсація розраховується з обліку придбання речей першої необхідності. Ця сума не буде складати більше 50 доларів США »- повідомляє Юлія Лец.

Опубликовано: 17.03.2015 16:59

Кто должен отвечать за потерянный багажВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia