Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

У Неаполі є бігборд з роздягненою черницею

У Неаполі є бігборд з роздягненою черницею
Експлуатуюча образ оголеної черниці реклама у городян Неаполя неоднозначну реакцію. Цей воістину провокаційний щит, як з'ясувалося, був маркетинговим ходом відомої італійської компанії.
Рекламний щит, на якому була зображена напівгола дівчина-черниця був встановлений в місті Неаполі напередодні візиту Папи Римського. Відзначимо, що візит Папи запланований на 21 березня. Цей бігборд з розміром в дев'ять метрів демонструє дівчину, на якій надіто джинси і хустку. Свої груди дівчина прикриває складеними молитовно руками. Цей бігборд встановила компанія «Россо ді Сірка», яка займається пошиттям одягу.
За словами співробітників компанії «Россо ді Сірка», їх рекламна кампанія, спрямована на акцентуванні загальної уваги на образі черниці, яка була створена спеціально перед приїздом Папи Римського.
У компанії заявили, що вони визнають те, що цей бігборд це сильний маркетинговий хід, але вони заявили і про те, що можуть запевнити всіх, що жодного наміру в образі Бога вони не переслідували.
Місцеві жителі Неаполя не залишилися осторонь і відреагували на подібну рекламу великою кількістю критики. Вони відзначили, що подібна реклама диктує і підгортає "потворний образ". Даний бігборд по сьогоднішній день знаходиться в Неаполі і збирає навколо себе величезну безліч всіляких засуджень і критики. Автори бігборд відзначили, що бігборд не має ніякого відношення до осквернення віри і релігії.
Нагадаємо й те, що раніше Папа Франциск дав згоду на те, щоб шльопати дітей виключно у виховних цілях.

Опубликовано: 14.03.2015 23:45

В Неаполе есть бигборд с раздетой монахинейВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia