Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Daily Mail показала знімки індійських людожерів

Daily Mail показала знімки індійських людожерів
Видання Daily Mail опублікувало знімки людожерів з індійських країн. Цих людей називають Агхорі. Вони по своїй суті практикують з'їдання тіл мертвих людей
Фото даного «процесу» відзняв Крістіано Остінеллі, італійський фотограф.
Британська газета «The Daily Mail» зовсім нещодавно опублікувала знімки відомого італійського фотографа Крістіано Остінеллі. На даних фотографіях зображені індійські Агхорі - це члени індійської секти, які практикують поїдання тіл вже мертвих людей. Дані приголомшливі фото були відзняті під час його особистого подорожі італійця в місті Варанасі, який знаходиться на річці Ганг.
У Папуа це в Новій Гвінеї заарештовано було 29 людожерів.
До того ж індійські людожери сплять на трупах, для своїх ритуалів використовують чаші з людських черепів, на місцях кремації вони медитують, і до того ж вживають алкоголь і наркотики. Багато дослідників відзначають той факт, що число людей, які відносяться до Агхорі, постійно і масово зростає, а масовість привертає незвичайні ритуали.
Варто відзначити, що індійські робітники після того як спалили свого начальника і його дружини в ту ж годину з'їли і їх останки.
Багато індуси відкидають самих Агхорі, оскільки вважають, що вони ніякого відношення до індуїзму не мають. Самі ж сектанти явно впевнені в тому, що порушення всіх моральних норм і правил є коротким шляхом до досягнення просвітління в духовному плані, а також і звільнення від мирських уз і прихильностей. Архонтів легко дізнатися в натовпі. Вони мають обірваний і брудний зовнішній вигляд.

Опубликовано: 03.03.2015 20:06

Daily Mail показала снимки индийских людоедовВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia