Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Доступним для відвідування стане поїзд з «Гаррі Поттера»

Доступним для відвідування стане поїзд з «Гаррі Поттера»
Поїзд з кінострічки "Гаррі Поттер" стане доступним для масового відвідування. Для всіх туристів поїзд з кінофільму стане доступним явищем.
На кіностудії «Warner Bros.», розташованої в Лондоні незабаром відкриють новий казковий екскурсійний маршрут.
Поїзд має назву "Хогвартс-експрес", згідно кінофільму про сміливий хлопчиську Гаррі Поттера. Цей поїзд буде атракціоном. Про це повідомляє видання «The Guardian». Кінематографічну пам'ятка можна буде відвідати в Лондоні, під час екскурсії по всесвітній кіностудії «Warner Bros».
У США, наприклад, відкривається «ГарріПоттерленд»
Туристи, а також звичайні любителі фільму про "Гаррі Поттера" зможуть відвідати одну з найбільш яскравих і знаменитих декорацій фільму. Відвідати для цього необхідно вагон, в якому герої відомої фантастичної саги, їздили в школу юних чарівників «Хогвартс». Дотримані найменші деталі, і для оформлення поїзда був використаний 78-річний паровий двигун червоного кольору.
Крім цього на Google Maps з'явився вже для перегляду Косий провулок із саги про Гаррі Поттера.
Повідомляється, що для відвідувачів вже 19 березня 2015, секція студії "Платформа 9¾", відкриється.
У фільмах про хлопця Гаррі Поттера потяг "Хогвартс-експрес" тільки лише шість разів на рік їздить за маршрутом. З 1 вересня, за маршрутом "Лондон - ст Гогсмід на закінчення Різдвяних канікул і Великодніх канікул На початок Різдвяних, Великодніх канікул, і на закінчення навчального року. -. По маршруту" ст. Гогсмід - Лондон "В 11:00 поїзд відправляється з Лондона з платформи 9¾ з вокзалу Кінгс-Крос.

Опубликовано: 05.03.2015 23:13

Доступным для посещения станет поезд из «Гарри Поттера»Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia