Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Флорида зібрала шанувальників гей- відносин

Флорида зібрала шанувальників гей- відносин
Флорида, будучи місцем, де відносини між геями дозволені, зовсім недавно, були зіграні 101 весілля.
Відзначимо, що в Майамі, наприклад, також зіграли масову гей- весілля. Варто сказати, що ініціатором і автором масового гуляння став Опри Вінфрі.
В американському штаті Флорида відбувся зовсім недавно масова гей- весілля. У цьому масовому заході взяло участь 101 гей пара. Про це сьогодні повідомило модне видання «USA Today». Ініціатором даної церемонії одруження став сам Арт Сміт, який раніше працював шеф-кухарем «Опри Вінфрі».
Відзначимо, що шлюби між геями на сьогоднішній день стали звичайним явищем.
Приміром, відомий на весь світ музикант Елтон Джон вступив в законний шлюб зі своїм давнім партнером.
Під час даного весільного торжества, яке відбулося в одному з найрозкішніших готелів в Майамі, всіх молодят під час заходу обсипали пелюстками червоних троянд. Примітним було й те, що за святковий банкет відповідав провідний відомих американських кулінарних шоу Гай Фиери. Раніше в Італії пройшло дефіле з весільними нарядами для одностатевих пар.
Гостям церемонії подавали страви із смаженої курки, а також баранину на грилі, фаршировані краби і авокадо, також млинці з м'ясом і семиповерховий торт, який був прикрашений золотом і сріблом.
Модне видання зазначає, що організатор модної вечірки сам Арт Сміт познайомився зі своїм майбутнім нареченим в далекому 2000 році, ну а в 2010-му вони зіграли своє весілля. Саме тому він побажав провести таку масове весілля для всіх, щоб всі зрозуміли, що немає нічого страшного в одностатевих шлюбах.

Опубликовано: 01.03.2015 18:03

Флорида собрала поклонников гей-отношенийВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia