Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Кадри з життя зникаючого племені Намібії

Кадри з життя зникаючого племені Намібії
Всім відомо, що багато племен Намібії знаходяться на межі зникнення. Відобразити якісь моменти з життя одного з таких племен зголосився відомий британський фотограф Джек Сомервилль. Він показав деталі з життя племені Сан. Фоторгафии відобразив найяскравіші моменти, такі як полювання тубільців на гепарда, їхнє ставлення з тваринами. Британський фотограф випустив фото проект, де детально показано життя племені Сан в Намібії. Джек не випускав фотоапарат з рук, і доніс до цивілізації частинку духу та побуту тубільців племені Сан.
Фотограф відправився в Африку з метою, закарбувати на свою камеру спосіб життя місцевих племен і народів, а також побачити своїми очима їх взаємодія з дикими тваринами. Побачене видовище вразило Джека. За його словами йому вдалося побачити набагато більше, ніж він очікував. Вдалося Джеку спробувати і національні страви тубільців. Вразив його шашлик з крокодила.
Також він побачив, що двоє чоловіків полювали, і навіть не звертали уваги на те, що в декількох метрів від них спокійно розташовувався і відпочивав гепард. Тубільці спокійно гепарда називали Аїко. Для Джека це виявилося вельми дивно. Виявляється, Аїко була не прирученим самцем, проте мисливці поважали його особистий простір, і саме тому Аїко поводився досить розмірено і спокійно. З'ясувалося, що так все відбувалося, так як життя Аїко нічого не загрожувало.
Також відомий британець зазначив, що у тубільців має місце велику повагу до дикої природи. Джек висловив жаль про те, що те, що він побачив у племені Сан, давно вже загублено у всіх інших культурах світу.
Відзначимо, що дане плем'я Сан відноситься до корінних південноафриканським народам. Вони стародавні мисливці-збирачі.

Опубликовано: 26.02.2015 12:32

Кадры из жизни исчезающего племени НамибииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia