Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Daily Mail виявив найкрасивішу в світі річку

Daily Mail виявив найкрасивішу в світі річку
Британське видання опублікувало рідкісні знімки колумбійської річки під назвою Каньо-Крісталес.
Відома британська газета «The Daily Mail» опублікувала знімки річки Каньо-Крісталес. Це воістину найкрасивіша річка у світі. Цій річці багато вчені і мандрівники приписують особливий статус найкрасивішої в річки світі. Даний водойму відомий всім тим, що змінює свій колір виключно за рахунок різних різновидів водоростей. Саме через це місцеві жителі називають цю річку "річкою п'яти кольорів".
Річка дуже красива і ця природна пам'ятка змінює свій колір, перебуваючи в глибині Колумбійського Національного парку «Макарена». Щороку, починаючи з вересня і до листопада, дана річка перетворюється на справжній калейдоскоп кольорів, в якусь веселку. Річка забарвлюється в яскраві кольори, в жовтий, в блакитний, в зелений, в червоний і в чорний.
Вода в річці Каньо-Крісталес не тільки красива зовні, але і має властивості дистильованої. Це проявляється в тому, що в ній відсутні мінерали і солі. На дні ріки не утворюється мул.
Ця річка варто того, щоб відвідати її, і екскурсії до цієї річки з 2009 року активно діють. Дістатися до річки нелегко, так як водойма знаходиться далеко від міської цивілізації. Але, незважаючи на це, тут щодня бувають тисячі туристів.
Територія найкрасивішій в світі річки Каньо-Крісталес носить статус природної спадщини і охороняється всілякими охоронними організаціями із захисту природних оазисів. Потрапити на цю територію навесні або ж взимку просто неможливо.

Опубликовано: 24.02.2015 20:44

Daily Mail выявил самую красивую в мире рекуВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia