Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Замерзлий Ніагарський водоспад підкорений

Замерзлий Ніагарський водоспад підкорений
Ніагарський водоспад всіх приваблював своєю величчю. І ось, цього року альпіністові вдалося підкорити його в замерзлому вигляді.
Під час віроломного сходження 47-річний Гадд Уїлл використовував тільки лише скельні приналежності у вигляді гаків і "кішки". Сходження було неймовірним, і при цьому біля альпініста на відстані обрушувалися 150 тонн води від водоспаду «Підкова». Відзначимо, що сходження виробляє відомий канадський альпініст, на ім'я Уїлл Гадд. Саме він став першим альпіністом, який підкорив місцями завмерлий вже Ніагарський водоспад.
Відзначимо, що під час його сходження Уїлл Гад, якому вже 47 років використовував для своєї страховки тільки лише скельні гаки і "кішки". Це було дійсно небезпечно, і, за словами самого скелелаза, сходження було досить нервовим і нелегким. Складність полягала в тому, що замерзла поверхня водоспаду складалася з шарів льоду і снігу.
Ситуація ускладнилася й тим, що поблизу від самого альпініста обрушувалося 150 тонн води від водоспаду «Підкова» .Указать необхідно, що раніше були неодноразово спроби підкорити Ніагарський водоспад як з боку американців,, так і з канадської сторони.
Альпініст Уїлл Гадд займається тільки цим і спеціалізується саме на ризиковому підкоренні замерзлих водоспадів, екстремальне скелелазіння його улюблене заняття.
Цього разу йому посприяла сама природа. Саме цієї зими аномально холодна погода, встановилася в США і в Канаді.
Відзначимо, що раніше американські скелелази закінчили 19-денний підйом на вершину Ель-Капітан.

Опубликовано: 31.01.2015 18:19

Замерзший Ниагарский водопад покоренВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia