Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

У Греції мають намір прибрати з готелів «все включено»

У Греції мають намір прибрати з готелів «все включено»
Прийшли відомості з відділу туризму про те, що в Греції влада має намір прибрати з готелів статусу «все включено»
Місцевий грецький прем'єр побажав повернути так звану "традиційну модель" грецького відпочинку.
Відзначимо, що новий прем'єр-міністр Греції Ципрас Алексіс закликав усіх, причетних до туристичного бізнесу людей, відмовитися від системи роботи грецьких курортів в режимі "все включено". Це необхідно в першу чергу для економіки. У планах прем'єра Ципраса Алексіса варто головне- змінити сформовану роками модель туристичного відпочинку в цій. Крім цього прем'єр також вважає, що режим «все включено» завдає значної шкоди і шкоди економіці країни. Про це сьогодні повідомило грецьке видання Daily Mail.
Необхідно зробити багато кроків, і тому в першу чергу потрібно змінити правила в податковому кодексі. Також необхідно внести в правилах курортного сегмента економіки. Всі курорти, що працюють в режимі «все включено» повинні перейти на «традиційну», що існувала раніше модель. Ця модель відпочинку повинна дозволити туристам самостійно вибирати і визначати своє дозвілля. Туристи повинні самі відвідувати місцеві визначні пам'ятки, клуби, музеєм, бари.
Варто відзначити, що відпочинок «все включено» припадав до смаку сім'ям, у яких невеликі доходи. Цей режим допомагає їм економити гроші і відпочивати на повну силу. Такий вид відпочинку, як, виявляється, згубно позначається на місцевому бюджеті, так як прибуток отримує тільки окремо взятий готель, а не вся інфраструктура.
Нововведення поки не вступило в силу, проте, найближчим часом його планують ввести.

Опубликовано: 04.02.2015 00:02

В Греции намерены убрать из отелей «все включено»Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia