Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

«Білі пляжі Сибіру» тепер в Росії

«Білі пляжі Сибіру» тепер в Росії
Зовсім недавно в Росії стартував проект під назвою «Білі пляжі Сибіру». Зараз на сайті доступні фотографії, на яких зображені прекрасні дівчата в бікіні. Фотосесія проходила в екстремальних умовах при температурі мінус двадцять градусів. Такими вабливими фотографіями, автори даного туристичного проекту бажають привернути увагу туристів до далекого Сибіру. Залучення туристів з усього світу до даного регіону є головною метою проекту.
  В рамках даної туристичної ініціативи була здійснена фотозйомка, в якій красиві дівчата в бікіні знімалися на тлі сибірських зимових пейзажів.
Проект має на даний момент якусь популярність ще й через те, що зовсім недавно британські вчені особливі гени виявили у жителів Сибіру. Саме тому розробники проекту вважають, що за секретом довголіття люди будуть їхати до Сибіру.
Також варто відзначити, що дана фотосесія була проведена недалеко від Красноярська. Фотосесія в швидкому режимі, на льоду штучного озера з перервами на випивку гарячого чаю. Трохи терпіння і ось, фотосесія відбулася. Учасники зйомок і організатори, залишилися після зйомок здорові, ніхто не захворів.
Організатор проекту Олексій Телеш зазначив, що вони бажають створити даний проект для того, щоб туристи змогли дізнатися всі грані даного краю. Також він зазначив, що в Сибіру є можливість відпочити набагато яскравіше і веселіше, ніж на океанах далеких країн, тому що разом з сибіряками відпочивати одне задоволення.

Опубликовано: 18.12.2014 16:36

«Белые пляжи Сибири» теперь в РоссииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia