Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Будинок з конопель побудували в Австралії

Будинок з конопель побудували в Австралії
Зовсім недавно в Австралії побудували неймовірний будинок, до складу будівельного матеріалу якого входить конопля. Тепер улюблене растаманських рослина входить до складу костробетона. Студія дизайну в Австралії Stefen Welsch Architects в місті Мельбурн побудувала незвичайний будинок з конопель. Про це повідомив Homeadore.
Улюблена рослина растаманів тепер вже можна зустріти у складі будівельного матеріалу костробетона. Відзначимо, що костробетон- це суміш цементно-піщаного розчину. В цей розчин тепер уже австралійці додумалися додавати жорстку кору зі стебла конопель. Крім цього, у будівництві були використані землебітний цеглу і лісоматеріали.
Особливості костробетона на сьогоднішній день заслуговують довіри. Саме костробетон сьогодні вважається одним з найбільш стійких будівельних матеріалів. Саме він дозволяє дихати стінам в будинку і забезпечує комфортну допустиму вологість. Заслуговує од довіри і через те, що має прекрасну тепло- і шуму ізоляцію.
Крім цього даний будівельний матеріал набагато легше цегли. Стіни з такого матеріалу тепер можна виводити набагато тонше, ніж би це було при цеглі. А все це через те, що він має прекрасну здатність стримувати тепло в приміщення.
Австралійський будинок з конопель має у своєму архітектурному плані два будинки і до того ж загальний двір. Дане маєток здатне розмістити в собі сім'ю з трьох поколінь. Стіни викладені так, що дозволяють висвітлювати будинок натуральним світлом, і різні системи з енергетичного убезпечення виводить особняк з конопель на високі позиції.

Опубликовано: 16.12.2014 19:58

Дом из конопли построили в АвстралииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia