Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Названі найбільш відвідувані світові пам'ятки

Названі найбільш відвідувані світові пам'ятки
Даний рейтинг був складений на основі щорічного аналізу відвідування парків розваг
  Музеїв та інших визначних пам'яток світу. Так само враховувалися особисті дані тих місць, де не ведеться продаж квитків.
Найпопулярнішим місцем став ринок Гранд-базар у Стамбулі. Щороку його відвідує близько 91250000 чоловік. Цей унікальний ринок займає 52 вулиці і створює відчуття буд-то йдеш не по ринку, а по цілому місту.
На другому місці знаходиться мексиканська площа Сокало, яка знаходиться в Мехіко. Щороку сюди приїжджають 85 млн. Туристів.
Третє місце посіла Нью-Йоркська Таймс-Сквер. Тут знаходяться відомі у всьому світі бродвейські театри і магазини.
На четвертій і п'ятій позиції знаходяться інші американські пам'ятка - Центральний парк Нью-Йорка і Юніон-Стейшн у Вашингтоні. У середньому сюди щороку приїжджає по 40 млн. чоловік.
На шостій позиції знаходиться центральна вулиця Лас-Вегаса - семикілометровий ділянку бульвару Лас Вегас, де щорічно прогулюється 30,5 млн. чоловік.
Сьоме і восьме місця поділили між собою пам'ятки Токіо - святилище Мейдзі Дзінгу і храм Сенсодзі. Щороку сюди приїжджає близько 30 млн. чоловік.
Дев'ятий рядок очолив Ніагарський водоспад. Його красою щороку приїжджає помилуватися 22 млн. чоловік.
Закриває десятку найпопулярніших у світі місць для туристів - Центральний вокзал Нью-Йорка з 21,6 млн. відвідувачів щороку.

Опубликовано: 25.11.2014 21:11

Названы самые посещаемые мировые достопримечательностиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia