Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Аll включно по-російськи

Аll включно по-російськи
У 2015 році на російських курортах з'являться готелі, що працюють за системою Аll включно. Такі готелі будуть відкриті в Краснодарському краї. Відпочиваючі будуть доставлятися чартерними рейсами, що зробить квитки набагато дешевше, ніж на регулярних рейсах. Про це розповіли на Міжнародному туристичному форумі, який пройшов у Сочі.
«Це буде те саме, що сьогодні пропонують курорти Туреччини, Єгипту та інших країн, куди щороку їдуть відпочивати мільйони наших співгромадян. Такі пакети дозволять знизити вартість відпочинку і дозволять бізнесу отримати прибуток. Та й самі туроператори впевнені, що час істотних змін вже настав », розповів керівник Ростуризму.
Якщо буде попит, то зробити чартер з міста мільйонника - це не проблема. До того ж влада теж пообіцяли надати підтримку і поставити питання про субсидування внутрішніх авіаперевезень.
  У той же час ціни на вітчизняних курортах не з дешевих. Як заявив мер Сочі Анатолій Пахомов, в минулому сезоні можна було зняти номер в міні-готелі за 400рублей на добу. А ось номер у звичайному готелі, незалежно від його класу в середньому коштував 2-3 тисячі на добу.
В Ростуризму впевнені, що для того, щоб сформувати у людей уявлення про співвідношення ціна-якість, потрібно запустити систему класифікації готелів (їх зірковості).
Управління туризму і культури Сочі планує в сезоні 2014-2015 року прийняти на своїх гірськолижних курортах більше 1 мільйона туристів.

Опубликовано: 27.11.2014 23:20

Аll inclusive по-русскиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia