Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Росіянину пред'явлено звинувачення за руйнування Колізею

Росіянину пред'явлено звинувачення за руйнування Колізею
Турист з Росії був затриманий охороною Колізею в той момент, коли він намагався видряпати на стіні букву К. Як розповіли в дирекції музею, правопорушника помітив доглядач залу, після чого ним були викликані карабінери. Тепер туриста чекає покарання: або штраф, або громадські роботи.
Вандал встиг залишити на стіні 1 століття до н.е. букву висота, якої становить 25 см, а ширина 17 см. При цьому її відмінно видно з боку навіть не озброєним оком. Як відзначили прибулі на місце події фахівці з охорони археологічної спадщини, турист завдав амфітеатру значної шкоди.
Відомо, що це вже п'ятий випадок з початку року. Щорічно це місце відвідують близько 10-12 тисяч туристів з усього світу. Дирекція Колізею поскаржилася на те, що у них не вистачає персоналу для стеження за всіма туристами, які відвідують пам'ятку.
Звичка писати на стінах відома людству з давніх часів. А сьогодні такі накреслення є найважливішим елементом вивчення вчених усього світу. Існують навіть наукові праці, в яких вчені досліджували такі «Несанкціоновані» написи в Помпеях і т.д.
Торік на стінах того ж Колізею були виявлені не вивчені раніше написи і малюнки, в тому числі кольорові, які дають можливість вченим відновити історію амфітеатру.

Опубликовано: 22.11.2014 19:13

Россиянину предъявлено обвинение за разрушение КолизеяВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia