Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Куди поїхати москвичам на Новий рік

Куди поїхати москвичам на Новий рік
Сервіс бронювання готелів он-лайн спробував з'ясувати переваги москвичів і жителів Петербурга щодо подорожей під час новорічних свят. Лідерами виявилися Сочі, Калінінград, Казань, Кострома і випереджає всіх Санкт-Петербург. У жителів Санкт-Петербурга лідирує Сочі.
Серед зарубіжних напрямків лідирують Прага, Рига, Амстердам, Вільнюс, Таллінн, Берлін, Рим, Відень, Будапешт і Венеція. Так відповіли москвичі. Жителі Пітера сюди ще додали Мюнхен, Барселону і Гельсінкі.
Як відзначають в оперативній службі сервісу, жителі столиці планують новорічні поїздки з розрахунку на 4 дні, в той час як жителі Петербурга планують відпочивати 5 днів.
Жителі північної столиці готові в середньому витратити на новорічний відпочинок 5200 рублів за 1 добу перебування і подорожі в свята. Ця сума на 10% більше, ніж готові витратити в ці дні москвичі.
За даними дослідження в десятку найпопулярніших зарубіжних країн для поїздки на Новий рік з Москви лідирують Італія, Іспанія, Туреччина, Чехія, германію, Литва, Латвія і Естонія. У петербуржців переваги трохи відрізняються. Вони збираються відвідати: Францію, Німеччину, Чехію, Італію, Австрію, Фінляндію, Литву, Естонію і Марокко.
Серед пляжних курортів цієї зими у росіян лідирують Балі (Індонезія) і Пхукет (Таїланд).

Опубликовано: 19.11.2014 20:08

Куда поехать москвичам на Новый годВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia