Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

В Україні починаються соціальні бунти

В Україні починаються соціальні бунти
У ряді регіонів проходять протести, пов'язані з підвищенням тарифів на комунальні послуги. Люди перекривають проїжджі траси, вриваються на засідання місцевих рад. Приміром, у Києві, вже не перший день жителі різних районів перекривають дороги з вимогами включити гарячу воду та опалення.
У місті Долинська Кіровоградської області жителі спробували заблокувати роботу міськради. Вони скаржаться на те, що в їхньому місті найвищі тарифи на опалення, при тому, що якість надаваних тепломережею послуг залишає бажати кращого. До того ж у більшості жителів немає можливості перейти на автономне опалення. Так само, є випадки, коли люди перейшли на автономне опалення, але нечувані рахунки за центральне опалення продовжують їм приходити. А суму заборгованості потім намагаються стягнути через суд.
Люди впевнені, що якби не бойові дії, які сьогодні проходять в східних регіонах країни, то «соціальні бунти захлиснули б всю країну». А так уряд переводить увагу людей на інші, більш суттєві проблеми і турботи.
У національній комісії з врегулювання цін на ЖКГ розповіли, що до кінця 2014 року тарифи змінюватися не будуть, а от вже з наступного року, в перебігу, як мінімум 2 років проходитиме поетапне їх збільшення. Тоді попередньо буде опублікований графік підвищення, для того, щоб населенню це було не так сильно відчутно, і воно могла морально підготується. Цей графік планується обговорити з МВФ.

Опубликовано: 18.11.2014 22:14

В Украине начинаются социальные бунтыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia