Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Найвищі в світі гойдалки відкриються в Сочі

Найвищі в світі гойдалки відкриються в Сочі
У Краснодарському краї планується відкрити найвищі в світі гойдалки. Їх планується встановити в сочинському парку Skypark AJ Hackett. Початком послужить найдовший підвісний міст SkyBridge. Тут любителі екстриму зможуть пролетіти 500 метрів прямо над Ахштирская ущелиною. Тривати такий політ буде декілька секунд.
Цей атракціон вже отримав назву SochiSwing. Його висота складе 170 метрів над землею, що на 50 метрів більше, ніж у попереднього рекордсмена - новозеландських гойдалок, які знаходяться в каньйоні річки Невіс. На сьогоднішній день саме їм належав рекорд висоти.
Монтаж SochiSwing розпочався кілька місяців тому. А скористатися ними зможуть усі бажаючі відвідувачі парку вже 20 листопада 2014 року. Одночасно на атракціон зможуть заходити не менше двох осіб.
Skypark AJ Hackett Сочі відкрився в червні 2014 року. І на сьогоднішній день він позиціонується як «Перший російський парк розваг і пригод на висоті». Парк сходить до складу компанії AJ Hackett, яка організувала по всьому світу безліч подібних розважальних комплексів.
Після проведеної зимової Олімпіади в Сочі, саме цей регіон стає центром не тільки зимових розваг. Тут планується відкриття десятків різних парків відпочинку і парків з атракціонами.

Опубликовано: 15.11.2014 21:18

Самые высокие в мире качели откроются в СочиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia