Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Росіяни не хочуть їхати на різдво за кордон

Росіяни не хочуть їхати на різдво за кордон
Жовтень і листопад - це традиційний пік бронювання відпочинку на новорічні свята серед росіян. Але, незважаючи на те, що вже середина листопада, російські туроператори не спостерігають ажіотажу. А в порівнянні з минулим роком, обсяг продажів подібних турів зменшився в половину.
Експерти називають причиною - різке зростання вартості долара і євро, щодо рубля. Тому зарубіжні тури тепер обійдуться покупцям значно дорожче. Тільки за останній місяць курс долара відносно рубля виріс більш ніж на 14%, а євро на 12%.
Але, варто зазначити, що ще влітку, коли курс рубля був стабільним туроператори відзначали падіння попиту на тури. Тоді це пов'язували з низкою банкрутств різних туроператорів Росії. «З початку вересня завжди починався сезон бронювання турів на Новий рік, поїздок на гірськолижні курорти і т.д. А от цього року такого попиту немає », - розповіли в турагенції. До середині листопада відсоток падіння попиту досяг 30-50%, від торішнього рівня. Це, насамперед, пов'язують з тим, що сьогодні громадяни опинилися в ситуації, коли охочим їхати за кордон, потрібно якомога раніше оплатити тур, у зв'язку з регулярним зростанням курсу валюти, а з іншого боку, багато боятися можливості банкрутства туроператора.

Опубликовано: 13.11.2014 22:03

Россияне не хотят ехать на рождество за границуВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia