Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Які напрямки будуть актуальні взимку

Які напрямки будуть актуальні взимку
Моніторингова служба БАНКО завершила своє дослідження бажаних напрямків для відпочинку цієї зими. Для цього були проаналізовані дані 600 столичних туристичних компаній. Зокрема, всім опитаним запропонували відповісти на запитання: «Яке з туристичних напрямків ви вибрали для відпочинку майбутньої взимку?» Після цього були підсумовані всі отримані відповіді і складена таблиця найбільш популярних напрямків.
Одержаний розклад відображає всі ключові тенденції туристичного попиту. Так само як і в минулому році, в зимовому рейтингу лідирують пляжні курорти, серед яких першим є Таїланд. Причини цього все ті ж - це доларова країна з недорогим розміщенням і великим числом перевізників. Експерти прогнозують збільшення попиту на даний напрямок, так як вони вважають, що лінія Москва-Бангкок має надлишок перевезень, тому не виключена розпродаж турів. Друге місце за популярністю займає Єгипет, за який цього року проголосувало вдвічі більше опитаних. Тут має місце фактор стабілізації обстановки в цій країні і порівняльна дешевизна відпочинку.
Третє, почесне місце за Домініканської республікою. І хоча цього року спостерігається відтік з цього напрямку, все ж 11,5% москвичів готові їхати в даному напрямку.

Опубликовано: 11.11.2014 21:04

Какие направления будут актуальны зимойВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia