Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Ізраїль вирішив ввести єдину для всіх готелів зірковість

Ізраїль вирішив ввести єдину для всіх готелів зірковість
Ще в 2013 році була анонсована програма, розроблена міністерством туризму Ізраїлю, яка передбачала впровадження єдиної для всіх готелів на території країни системи оцінювання якості надаваних послуг. При її розробці був врахований досвід австрійської компанії та Асоціації Готелів Австралії.
Подібна система вже з успіхом застосовується на території 14 європейських країн, серед яких: Німеччина, Австрія, Данія, Швейцарія, Швеція, Чехія, Угорщина, Греція країни Прибалтики та Бенілюксу. Аимр Халеві, який займає посаду генерального директора Міністерства туризму країни впевнений, що така система оцінювання всіх готелів дасть можливість визначитися з вибором готелю майбутнім постояльцям, а так же стане стимулом до розвитку індустрії в цілому.
Сьогодні в Ізраїлі немає єдиної оцінки працюючих в країні готелів. А завдяки впровадженню нової програми право вказувати кількість зірок отримають тільки зареєстровані в програмі готелі. Для оцінювання зірковості застосовуватиметься 270 різних критеріїв. Крім існуючої п'ятизіркового шкали, так само планується використовувати і проміжні значення, такі як, наприклад, 3+ або 4 +. Так само можна буде в майбутньому збільшити свій рейтинг. Для цього достатньо раз в три ода проходити відповідну атестацію. Всі дані про атестацію розміщуватимуться на офіційному порталі Міністерства туризму.

Опубликовано: 30.10.2014 20:05

Израиль решил ввести единую для всех отелей звездностьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia