Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Жінки чи чоловіки - хто частіше вибирає дорогі готелі для відпочинку

Жінки чи чоловіки - хто частіше вибирає дорогі готелі для відпочинку
Як показали дослідження, жінки набагато частіше ніж чоловіки вибирають для відпочинку більш дорогі готелі. У той же час чоловіки воліють економити і відповідно вибирають житло економ класу. Ці дані отримали в ході дослідження переваг росіян, які проводилися компанією GFK за замовленням туроператора. Таким чином туристична компанія хотіла визначити переваги росіян в області пакетного туризму восени поточного року.
Як показали дослідження, 39% опитаних жінок частіше бронюють готелі 5 зірок. У той же самий час чоловіки зізналися, що вони найчастіше бронюють більш економічні варіанти. Їм достатньо 3 зірки у готелю. Так вважають 38% опитаних чоловіків. Інтерес до готелів в 4 зірка, які пропонують високу якість обслуговування за порівняно невисоку ціну високий як серед чоловіків, так і серед жінок - близько 55% з обох сторін.
Готелі 5 зірок воліють ті, хто вирушає в подорож всією сім'єю - 39% опитаних. Туристи, які не перебувають у шлюбі воліють більш економні пропозиції.
Найдешевші варіанти - 2 зіркові готелі вибирають молодь 18-25 років та літні люди (56-70 років).
Дослідження проводились з метою з'ясувати, як приймаються рішення і що хочуть отримати від відпочинку різні цільові аудиторії відпочиваючих. Так само на їх підставі будуть складені нові продукти туроператора.

Опубликовано: 01.11.2014 19:58

Женщины или мужчины – кто чаще выбирает дорогие отели для отдыхаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia