Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Греція розраховує, що її протягом року відвідають не менше 22 мільйонів туристів

Греція розраховує, що її протягом року відвідають не менше 22 мільйонів туристів
На сьогоднішній день, Греція за допомогою туризму намагається відновити свою зруйновану економіку. Для цього прем'єр-міністр країни закликав усіх, хто хоч якось відноситься до туристичного бізнесу попрацювати на всі 100%.
За попередніми прогнозами протягом цього року країну повинні відвідати близько 22 мільйонів туристів. Торік цей показник становив лише 17900000 туристів протягом року.
В уряді країни впевнені, що всі повинні працювати на створення позитивного іміджу країни серед іноземців. А тих, хто не послухає заклик влади буде покараний. Міністр туризму впевнена, що Греція може з легкістю стати лідером за кількістю відпочиваючих в країні іноземців. Це сприяє місцева гостинність, турбота про навколишнє середовище, природу і т.д.
В країні так само був розроблений новий план з прийому іноземних туристів, де були враховані всі можливі звички та уподобання гостей.
Приміром, в Росії цього року кількість виданих з початку року віз до Греції в порівнянні з минулим роком збільшилася на 65%. І це вважають греки тільки початок.
Сьогодні вперше з 2004 року, коли в країні проходили Олімпійські ігри спостерігається повна наповненість готелів.

Опубликовано: 23.09.2014 23:03

Греция рассчитывает, что ее в течение года посетят не менее 22 миллионов туристовВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia