Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Свято пива

Свято пива
Столиця Баварії місто Мюнхен з року в рік продовжує зберігати свої культуру і традиції. Тому в дні проведення національних свят і Октоберфест не виняток, вони все одягають свою національну одяг. Для чоловіків це брюки зі шкіри, а у жінок - плаття з фартухом, яке має назву дірндл.
Мюнхен по праву називають містом музеїв і картинних галерей. Тут можна побачити роботи відомих європейських майстрів середньовіччя. Це Рембрандт, Леонардо да Вінчі, Дюргер і Рубенс. Все це сьогодні можливо завдяки старанням Людовика Баварського, який за часів свого правління відкрив тут найвідоміші музеї - Гліптотеку і пінакотеки.
В одному з найвідоміших музеїв міста Німецькому музеї театру знаходиться вся історія місцевого театру, Музей BMW, де можна побачити історію відомої автомобільної марки. Тут же розташований Німецький музей, що по праву вважається найбільшим в Європі з усіх технічних музеїв.
Відвідавши всі визначні пам'ятки в місті можна відправиться на шопінг. У місті відкрито багато сучасних магазинів, бутіків і крамничок.
Щороку в Мюнхен на святкування Октоберфесту приїжджають до 6 мільйонів туристів з усього світу. За найскромнішими підрахунками за час фестивалю тут випивається близько 5 мільйонів літрів кращого пива і з'їдається не менше 500 тисяч тушок курей.

Опубликовано: 21.09.2014 15:25

Праздник пиваВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia