Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Відпочиваємо з дітьми

Відпочиваємо з дітьми
Скільки б років не було вашим дітям і яким темпераментом вони б не володіли - взяти їх з собою в подорож часто стає справжнім випробуванням для всіх. За дітьми потрібно постійно дивитися, особливо за маленькими, тому батькам знадобляться різні пристосування для цього. Але це не завжди можна знайти під час відпочинку і часто звичайні процедури можуть перетворитися на катастрофу.
Тому перш ніж відправлятися куди-небудь правильно організуйте збір речей. Не треба намагатися взяти з собою в дорогу все. Бо може вийти, що візьмете з собою половину не потрібного, а от щось корисне може не поміститися в ваш багаж. Не потрібно брати з собою всі іграшки дитини, якими він грає вдома. Під час подорожі у нього і так буде маса вражень. Досить 1-2 найулюбленіших іграшок невеликого розміру і кілька іграшок-сюрпризів, яких малюк ще не бачив.
Будьте завжди готовим змінити свої плани, є наслiдком, якщо щось піде не так як заплановано. Багато батьків завжди заздалегідь планують розваги своїх дітей на відпочинку, але там дитина може не знайти того що його зацікавить. У такому разі будьте готові швидко змінити свої плани і відправитися в інше місце. Часто, достатньо просто прогулятися по парку і дитина забуде про місце, де йому було некомфортно.
І не забудьте з собою взяти камеру і фотоапарат. Знімайте і фотографуйте якомога більше. Нехай деякі кадри і будуть невдалими, але через час в будете їх переглядати і мимоволі посміхатися, згадуючи моменти, коли вам доводилося з боєм ловити ці кадри.

Опубликовано: 30.08.2014 17:37

Отдыхаем с детьмиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia