Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Поїздка в Дубаї - можливість поєднати приємне з корисним

Поїздка в Дубаї - можливість поєднати приємне з корисним
Протягом 72 кілометрів уздовж Перської затоки розтягнувся емірат, в якому хотів би побувати кожен. І причин цього достатньо багато. Хтось їде сюди з діловою метою - для проведення переговорів або укладення контрактів. Дубай є діловим центром і об'єднав в собі відразу кілька зон вільної торгівлі, де підприємницька діяльність так сильно розвинена завдяки наявності істотних податкових пільг. Підприємці вважають за краще влаштовувати свої виставки, презентації, семінари саме в цій країні.
Інша причина відвідати Дубаї - шопінг. Цей емірат визнаний кращим місцем для цього в світі. Тут можна завжди знайти високоякісні речі за прийнятну ціну. Всі торговельні центри, які тут розташовані регулярно проводять всілякі розпродажі з хорошими знижками. Саме з метою оновлення свого гардеробу в емірат щорічно прилітають сотні тисяч туристів.
Ну і, звичайно ж, Дубай - це рай для туристів, охочих відмінно відпочити. Тут кожен знайде собі заняття до душі. Любителям пляжного відпочинку надані шикарні пляжі з центрами розваги та відпочинку. Ті, хто відправляється у відпустку з метою вивчити нові місця, радимо відвідати Дубайський музей, Будинок Шейха Заїда, Культурно-етнографічне село. Ці пам'ятки архітектури розташовані в західній частині Дубай, яка ще відома як Бар Дубаї. Якщо ви хочете своїми очима побачити справжній арабський колорит, то вам неодмінно потрібно відвідати один з місцевих ринків: рибний, фруктовий, спецій і, звичайно ж, Золотий ринок. Вони розташовані в східній частині емірату Дейра, де розташовані всілякі ринки і оптово-роздрібні магазини.
Ті, хто навіть відпочивати воліє активно, тут відкриті різні школи, в яких ви можете, навчиться грати в волейбол, теніс, пінг-понг і т.д. Якщо вас цікавлять водні види спорту, то ви можете скористатися послугами інструкторів з дайвінгу, серфінгу, водних лиж.
Для туристів з дітьми тут відкриті сучасні парки з атракціонами, унікальний зоопарк, в якому ви можете побачити рідкісних представників флори і фауни в світі.    
Згадуючи про курорти в Дубаї відразу ж уявляєш собі висококласні готелі, де сервіс завжди на найвищому рівні, а інтер'єр випромінює багатство. І це насправді так. Архітектори, які проектували їх, намагалися використовувати всілякі елементи, здатні привернути до себе увагу туристів, провівши незабутнє враження. І їм це вдалося - побувавши тут одного разу, ви неодмінно захочете повернутися в Дубаї ще раз.

Опубликовано: 28.08.2014 16:13

Поездка в Дубае – возможность совместить приятное с полезнымВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia