Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Острів з найдавнішою історією

Острів з найдавнішою історією
Коли ми говоримо про турецьких островах на думку мимоволі приходять такі назви як Гекчеада, Бозджаада і Принцеви острови, які розташовані близько Стамбула. Однак це далеко не всі острови цієї країни. Тут їх набагато більше і найбільш популярні з них розташовані в Мармуровому морі. Тут можна відвідати острови Пашалімані, АВСА і, звичайно ж, Мармара.
В основному вся інфраструктура островів розрахована на місцеве населення, тому не слід шукати тут п'ятизіркових готелів і шикарних ресторанів. Але зате тут кожен може поринути в унікальну, первісну атмосферу Туреччини, покуштувати вишуканою місцевої кухні в якому ні будь затишному ресторанчику.
Дістатися для острова Мармара можна з Бандирмі і Ердек на поромі. Історії цього острова вже більше 6 тисяч років. Його в різний час населяли турки, римляни, візантійці, додаючи в місцеву культуру свого національного колориту. Головним заняттям остров'ян є видобуток мармуру.
До початку 20 століття острів населяли греки, турки та євреї. А 100 років тому сюди депортували дуже багато греків. У 1935 році острів постраждав від найсильнішого землетрусу, в результаті якого була зруйнована практично вся інфраструктуру. Хоча і сьогодні тут можна знайти цікаві будівлі тих часів.
Мармара умовно розділений на 2 частини. В одній добувають мармур у великих кар'єрах, а в іншій розташовані села, де ще збереглися старовинні традиції турків. Тут же можна відпочити на пустельному пляжі і насолодитися первозданною красою місцевих лісів.
Опубликовано: 23.08.2014 21:11

Остров с древнейшей историейВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia