Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Що треба знати при виборі котеджу?

Що треба знати при виборі котеджу?
Сьогодні багато хто хоче відмічати свята в далечіні від міської метушні. З цим і пов'язана кількість пропозицій про оренду заміських котеджів. Але, іноді виявляється, що той привабливий на фото будинок - зовсім маленький будиночок без опалювання і з бувалими меблями. Щоб не опинитися в подібній ситуації, ознайомтеся з основними правилами вибору котеджу.
1.    Прогляньте відгуки тих, хто там вже побував. Адже сьогодні зробити красиву картинку не складе великих труднощів. Тому подивіться, що про це місце пишуть бувалі.
2. З чого складається вартість оренди? Дуже часто, що в ту ціну, яка вказана на сайті не входять користування басейном або сауною, постільна білизна і інші послуги, про які можуть оговорюватися в оголошенні. Не ведіться на низьку ціну - адже ніхто себе у збитку залишати не буде. тому якщо на фото комфортабельний котедж, а в розділі ціна написана  вартість квартири эконом-класса, то це привід замислитись.
3. Місце розташування. Якщо ви добиратиметеся до місця громадським транспортом, то вибір у вас істотно звужується. А ось якщо ви їдите на власному авто, то звернетеіть увагу на те, де знаходиться котедж і яка дорога до нього веде. Іноді добратися до населеного пункту, який знаходиться в 150 км від міста куди простіше, ніж до того, який знаходиться на відстані 50 км. Не забувайте, відстань може бути оманливою.
Це основні моменти, на які треба звертати увагу. Але щоб ваш відпочинок вдався на 100оветуем вам заздалегідь з'їздьте на місце і подивіться, за що ви збираєтеся заплатити гроші.

Опубликовано: 21.08.2014 23:32

Что нужно знать при выборе коттеджа?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia