Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Найстаріше королівство

Найстаріше королівство
Кожен хто приїжджає в Данію, залишається назавжди зачарованими її чарівливою архітектурою і дуже захоплюючою історією. Країною сьогодні править монарх і кожен той, що бажає може відвідати його резиденцію і своїми очима побачити історію країни. Точно так, як і резиденцію правителя, у будь-який час туристи мають змогу відвідати будь-який замок в Данії.
Столиця Данії місто Копенгаген визнане одним з самих красивих міст не лише Європи, але і всього світу. І з цим складно не погодитися - дивовижні палаци, древні церкви, музеї і просто вулиці міста мають унікальну, умиротворяючу атмосферу. Приїхавши сюди, обов'язково відвідайте музей мадам Тюссо, помилуйтеся на її фігури з воску, відпочиньте в парку Тиволи. Ті, хто захоплюються гольфом неодмінно повинні відвідати Шарлоттенлундеблиз, де можна зіграти в цю гру.
Оденс є батьківщиною Ганса Хрістіана Андерсена. Тут все нагадує про цю людину. Йелинг відомий своїми каменями з рунічними написами і зображеннями воїнів. А біля Скагена можна потрапити в справжнісіньку европенйскую пустелю. Тут піщані дюни займають велику площу.
На півночі країни в місті Ольборг знаходиться знамените кладовище вікінгів, могили на якому мають вигляд човнів. І сьогодні в Ютландии ще можна зустріти поселення вікінгів. Тут же величезний парк розваг для дітей Legoland.
Опубликовано: 19.08.2014 18:43

Самое старое королевствоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia