Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Засмагати колись ремонтувати

Засмагати колись ремонтувати
Одні ще взимку планують місце, куди відправляться влітку подорожувати, а інші починають збирати гроші, щоб оновити в квартирі (будинку) обстановку. На жаль, більшість з нас прагнуть підігнати відпустку так, щоб встигнути і ремонтік спорудити, і на пляжі повалятися день-другий. Але не завжди виходить по-задуманому. Відпустка добігає кінця, і ти розумієш, що жахливо втомився від штукатурки, пилу, шпалер, цвяхів, молотків та інших будівельних кошмарів. Чому ж ми так наполегливо знову плануємо ремонти на літо?
По-перше, літня спека не допускає перемерзання матеріалів і квартири. Ви спокійні за відкритий будинок, тому що ніхто не замерзне, не охолоне, матеріали збережуть свої якості. І будівельникам легше працюється, адже вони не поспішають швидше закінчити роботи від холоду. Шпатльованні поверхні швидше сохнуть, шпалери не відвалюються, як в вогкість або холод, а значить, що спека нам на руку.
По-друге, часу на роботи або контроль робіт більше. Самі робите ремонт або наймаєте бригаду - в будь-якому випадку ви контролюєте кожен етап і забезпечите себе від неприємностей.
По-третє, в період відсутності дощів легше домогтися потрібних результатів. Ті ж герметичні матеріали, прокладки, кріплення швидко псуються від опадів, тому, коли палить сонце, результат виходить швидше і якісніше. Особливо якщо ви збираєтеся працювати з деревом - воно найбільш чутливо до вогкості і часто жолобиться.
Незважаючи на бажання відправитися на море, ми скріплюємо серце і зуби і вирушаємо за будівельними матеріалами. Виникає природне запитання: як убити двох зайців і провести відпустку нормально, але зробивши ремонт? Відповідаємо: по-перше, за будматеріалами вирушаємо в http://alkiv.ua: асортимент багатий, сервіс відмінний, а ціни казково низькі; по-друге, намагаємося перекласти велику частину робіт на підрядників. Не варто думати, що самостійна праця заощадить кошти - не завжди отриманий результат відповідає вашим мріям, повірте. Через рік-два, але ви знову будете переробляти і викликати професіоналів, тому що людині властиво жити в таких умовах, про які він мріє. Так навіщо платити двічі, як кажуть рекламники, і вони мають рацію. Нехай це буде не супер-геройська команда будівельників з шалено дорогий компанії, а нормальна бригада фахівців, все одно їх професіоналізм і досвід значно вище наших поверхневих знань з книг і відео-уроків. Гарної всім відпустки і якісного ремонту!

Опубликовано: 04.07.2014 21:36

Загорать некогда ремонтироватьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia