Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Свята в Німеччині

Свята в Німеччині

Почитавши інформацію про Німеччину, іноді створюється враження, що в цій країні займаються лише тим, що відкривають нові підприємства і концерни, випускають автомобілі і високоякісні товари. Жителі цієї країни постають похмурими і манірними людьми, які зайняті лише роботою і зміцненням власного благополуччя. Це зовсім не так, і культурне життя цієї європейської країни можна порівняти із сліпучим феєрверком, а перед святами життя починає вирувати, адже до кожного з них німці готуються дуже грунтовно, такий вже їх менталітет.

     Веселитися німці люблять, один тільки карнавал в германии чого варто, він, звичайно, не може зрівнятися з венеціанським і бразильським, але нітрохи їм не поступається. Святкують «Фашинг» у березні і називають «п'ятим часом року». У ці дні німці, зазвичай стримані і дуже розбірливі в одязі, вбираються в самі немислимі костюми і з щасливими посмішками на обличчях і радісними піснями на устах, розгулюють по вулицях, щохвилини обіймаючись із зустрічними. Вони п'ють пиво і розкидають конфетті, абсолютно не піклуючись про чистоту вулиць, міста в цей час просто не впізнати.

     Найулюбленішим святом в Німеччині є Різдво, і готуються до нього з особливою ретельністю. Ще з кінця листопада в містах починають працювати традиційні різдвяні ярмарки, на яких можна купити сувеніри і солодощі (мигдаль, пончики, жолуді), ароматний гарячий глінтвейн і ялинкові іграшки. Найбільші базари проходять у Франкфурті і Мюнхені.

     Не менш барвисто відзначається і паска в германии, символом її є ... зайчик. Статечні німці вбираються в костюми зайців і відправляються поздоровляти рідних і знайомих. Саме цей пухнастий звір, згідно з переказами, приносить у дім великодні яйця, а разом з ними і удачу. Традиційними прикрасами є теж фігурки зайців, це і гірлянди, і листівки, тобто в німецьких містах з'являються багато-багато зайчиків.

     Восени проводиться традиційний і всесвітньо відомий пивний фестиваль - «Октоберфест», він занесений до Книги рекордів Гіннеса. У ці дні пиво ллється рікою, причому, не тільки для веселих і щасливих німців, а й для мільйонів туристів, що приїжджають взяти участь у загальних веселощах.

     Жителі Німеччини не тільки люблять, а й вміють веселитися від усієї душі. Сумніваєтеся? Відправляйтеся в цю європейську країну, зможете не тільки переконатися на власні очі, а й розважитися разом з ними.

Опубликовано: 03.07.2014 20:14

Праздники в ГерманииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia