Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Відпочинок у Туреччині

Відпочинок у Туреччині

Питання «Що таке Памуккале» ставлять усі, хто приїжджає до Туреччини. У перекладі з турецької це слово означає «бавовняне поле». Це невелике плато, розташоване прямо в центрі країни, яке дивно схоже на бавовняне поле. 
Сотні тисяч років тому нищівні землетрусу вирували на цій території. Гірські породи, які утворюють сучасне Памуккале, піддалися розломам і зрушенню, які дали шлях до поверхні землі безлічі джерел підземних вод, перенасичених мінералом кальцієм. Протягом тисяч років вода виливається на землю, і, випаровуючись під жаркими сонячними променями, повільно осаджується на невисокий гірський схил. Так повільно виникли травертини Памуккале - ламка білосніжна полікристалічна порода, що утворила хитромудрі тераси і басейни, насичені прозорою водою кольору аквамарина. 
Значить, Памуккале - це дивовижний, приголомшливий феномен, створений природою. Сьогодні термальні джерела - невидимий природний скульптор, який невтомно продовжує формування сліпуче білого профілю невисокої гори. Екскурсійний тур в це турецьке містечко зазвичай призводить туристів в нез'ясовний захват. 
Визнання цінності Памуккале в загальносвітовому масштабі почалося після занесення в книгу Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, яке відбулося наприкінці 20 століття. І до цих пір вважається охоронюваним дивом природи. 
Опубликовано: 01.07.2014 19:37

Отдых в ТурцииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia