Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Саме загадкове місто Європи

Саме загадкове місто Європи

У відомій книзі Сесілії Ахерн « Час мого життя » говориться , що світ - немов книга , і якщо ти не подорожував , то прочитав тільки одну сторінку . Адже подорож - це дійсно корисність , причому , досить приємна . Воно відмінно відволікає від сірої повсякденності , даруючи заряд позитивної енергії. Непередавані відчуття , безсумнівно , подарує чудова Прага . Головні пам'ятки , що знаходяться в історичній частині міста , надовго залишать масу приголомшливих вражень у серцях туристів. Особливу зручність надає знаходиться практично в центрі всіх здивувань - готель дипломат прага радує своїх туристів комфортним перебуванням на його території , тому дійсні естети можуть оселитися саме там.

    
Багато діячів мистецтва писали про це місто мрії , як про єдину столиці середньовіччя , дожівшей до наших днів у відносній схоронності. Місто контрастів з його тісними вуличками і , одночасно , величезними міськими площами , чудова архітектура , різноманіття готичних замків уособлюють місто з незвичайно містичної і , в той же час , чарівною атмосферою . Такі незвичайні емоції викликають башти , що налічують у своєму кількості близько 500 . Тут і власна « Ейфелева Вежа» , і навіть своя своєрідна Венеція , а саме Петрішінская вежа і острів Кампа .

    
Але звичайно , головною визначною пам'яткою є знаменитий Карлів міст - символ міста . Одна з його легенд говорить , що сам Далай Лама після проходження по ньому сказав , що міст розташовується в центрі Всесвіту і не має абсолютно ніякої негативної енергії. Над першим опорою Карлова моста побудована Староміська вежа , зверху якої розташований оглядовий площу. Поруч , створена в 17 столітті , галерея скульптур , яка зображує головних святих Чехії. А доторкнувшись до однієї зі статуй , можна загадати бажання , і як свідчить повір'я , воно обов'язково здійсниться. Серед розташованих поруч з цими пам'ятками готелів , які може запропонувати прага готель Бріксен - ще одна вельми оригінальне архітектурне творіння .

    
Подорожувати - це пізнавати світ , себе , це величезна цінність , яка часто стає стилем життя. Адже так важливо деколи відпустити всі думки і дозволити собі просто порадіти , як у дитинстві , глибоко дихати і жити в задоволення , насолоджуючись природою і пізнанням незвіданого. Тому , якщо ви ще не почали , то ніколи не пізно розправити крила і летіти до багатовікових деревам , пам'ятників древньої архітектури , морським пейзажам , обійми джунглів і багатьом іншим чудесам світла . Головне , щоб заворожувало і захоплювало дух. І почати , мабуть, варто саме з загадковою Праги...

Опубликовано: 11.04.2014 21:29

Самый загадочный город ЕвропыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia