Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Вогняний водоспад існує

Вогняний водоспад існує

Національний парк Йосеміті, розташований в центрі гірського хребта Сьєрра-Невада (Каліфорнія) і оточений дикими лісами , є одним з найцікавіших місць на планеті. Тут розташувалися унікальні гаї з секвой , кристально - чисті озера , красиві долини і величні водоспади. Можна бродити годинами серед красот , але коли натикаєшся на водоспад «Кінський хвіст» , то розумієш , що саме це місце є центром і родзинкою парку.
Більшу частину року водоспад мало чим відрізняється від інших , але приходить лютий, і водоспад повністю перетворюється і перетворюється на розпечену лаву , що стікає по гранітному стрімчака з висоти 650 метрів. Не в прямому сенсі , звичайно. Це відбувається через оптичного ефекту : промені сонця розташовуються під таким кутом , що заломлення дає таке фантастичне видовище. Неможливо відірватися від такої краси , запевняють туристи. Спеціально для сотень тисяч туристів з усього світу в парку споруджена оглядова площадка , з якої відкривається вид вражає здивування, захоплення і навіть жах.
Найкращим часом для милування цим унікальним явищем природи вважається період з 16 по 23 лютого. При безхмарною ясній погоді на заході водоспад «Кінський хвіст » перетворюється на потоки вогню і лави , спочатку він стає жовтувато-помаранчевим , а потім набуває насичений помаранчевий вогненний колір. Рекомендуємо поїхати до Каліфорнії , щоб залишити в пам'яті вічний слід від краси.

Опубликовано: 11.04.2014 18:10

Огненный водопад существуетВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia