Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Гора, що лоскоче нерви

Гора, що лоскоче нерви

У світі є гора , яку можна вважати справжнім випробуванням для любителів адреналінових пригод. Гора приваблива не стільки екзотичною красою , а скільки можливістю перевірити , наскільки міцні нерви і божевільні думки. Одне з найнебезпечніших місць на планеті - гора Вашингтон . На вершині існує лише одна-єдина ознака цивілізації - це метеостанція. Вона побудована таким чином , щоб витримувати божевільні катаклізми цього місця. Справа в тому , що тут сильні пориви вітру , у порівнянні з якими ураганні вітру на землі здаються легким подувом .
Гора Вашингтон тримає світовий рекорд швидкості вітру на земній поверхні. У квітні 1934 повітряні маси на вершині Вашингтона досягли швидкості 372 км/ч. Для зими характерні пориви і посильніше - до 500 км / ч. Ці снігові бурі наглухо замітають комплекс метеостанції до самого даху . Будівля , звичайно , витримує ривки , але перебувати людині там небезпечно. Пориви вітру нагадують удари дерев'яного тарана , що намагається пробити залізні ворота середньовічного замку. Тому якщо вам запропонували путівку в півціни в це місце - подумайте раз двісті , щоб зважитися на таку пригоду .
Навіть ті рідкісні божевільні , побувавши на Вашингтоні, з обережним захопленням і побоюванням розповідали про подорож . На їх думку , гора потрібна тим , хто бажає покінчити життя самогубством , але не вирішується це зробити.

Опубликовано: 28.02.2014 19:11

Гора, щекочущая нервыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia