Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Дика і неприборкана Африка

Дика і неприборкана Африка

Африка - це другий за величиною континент після Євразії , частину світу.
В Африці розташована найдовша річка у світі - Ніл , поточна з півдня на північ, найбільше озеро - Вікторія, а також на півночі - найбільша на Землі пустеля Сахара. Для півдня і півночі країни характерні мала кількість опадів і високі температури, тому тут утворилося багато пустель. Для центру характерно рясне випадання опадів , а час року тут панує практично завжди одне. Населяють країну представники основних двох рас: негроїдної та європеоїдної . Африка складається з 56 держав, більшість з яких у минулому були колоніями різних європейських країн і придбали незалежність тільки в середині минулого століття.
Подорож по Африці - це чудова можливість побувати на сафарі. Особливо цікаво прогулятися по таємних африканським стежках у супроводі гуру сафарі - досвідченого рейнджера. Кенія , Танзанія , Ботсвана , Намібія , Уганда , ПАР і багато інших дивовижні африканські країни відомі всьому світу тим , що тут гармонійно уживається світ дикої природи , стародавні цивілізації і розвинена туристична інфраструктура.
Африка - це приголомшливе і навіть містичне місце з неповторною фауною і флорою , надзвичайно різноманітною і багатою. У саванах мешкає велика кількість великих копитних (жирафи , газелі , буйволи , слони , зебри , носороги) і хижаків (леви , гепарди , гієни , шакали) .

Опубликовано: 26.02.2014 20:11

Дикая и необузданная АфрикаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia