Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Незвичайний відпочинок

Незвичайний відпочинок
Відпочивати можна по-різному: лежати на пляжі, пірнати з аквалангом або подорожувати по горах. 29-річна Настя Дуплійчук, що працює в одеської тур агенції, воліє відвідувати незвичайні місця світу. Її мета - побачити світ, уникаючи банальних місць. Детальніше розповіли одеські новини.
Анастасія відвідала в Марселі місця, де знімали знаменитий фільм "Таксі" Люка Бессона - враження самі незабутні. У Таллінні дуже сподобалася випічка, в Празі - концерт Леді Гаги. Знаменною стала поїздка в Китай, де туристка переконалася, що розмови про погану китайську якість - не перебільшення. "Коли під'їжджали до Великої Китайської стіни, став накрапати легкий дощик. Гіди кожному в подарунок подарували по парасольці "made in China", який зламався практично у всіх після перших хвилин користування". Хто мріє відвідати Шанхай, тому одеситка радить обов'язково відвідати найвищу будівлю міста, де можна прогулятися по прозорої підлозі на сотому поверсі. У цьому місці подають відмінне черепахових м'ясо, каже Анастасія.
Серед українських туристів таке місце як Йорданія не особливо популярно. Хоча країна гостинна і багато примітних місць. "Тут знаходиться древнє місто Петра. Є гарячі термальні джерела, річка Йордан, замки хрестоносців, пустеля Ваді Рам, гора Небо (пророк Мойсей, по Біблії, закінчив на ній земний шлях), Червоне і Мертве моря, древнє місто Джераш і багато іншого". Номер в готелі обходиться дорого - до 100 доларів на добу, тому Настя вибрала альтернативний варіант. У наметах з бедуїнами ночівля безкоштовна, але екстремальна - Настя з сусідкою майже до намету не заходили, бо бедуїни лякали скорпіонами. Їм довелося подрімати хвилин 30, щоб відправитися зустрічати світанок на верблюдах. Сподобалися Насті солодощі катаєф (суміш пончиків і вареників) , які можна спробувати в Йорданії тільки під час Священного Рамадану .
Цікаве ставлення до жіночої статі вразило Настю. Дівчину на Сході оберігає закон настільки, що вона може цілий день їздити на таксі, а потім заявити, що грошей у неї немає. І її ніхто не зачепить і навіть не дізнається, бо вона в паранджі .
У Таїланді одеситка подорожувала і спала під відкритим небом. На зміну задушливим готелям прийшли екологічні готелі, розплоджені прямо в джунглях. Там можна спати на річкових плотах, що мандрівниця благополучно і робила. Планів на майбутнє у Насті багато - мріє про Намібію, Ємен та ПАР, експедиції по Амазонці, про подорож по Перу і Болівії.
Опубликовано: 31.01.2014 18:34

Необычный отдыхВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia