Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Компактний Лісабон

Компактний Лісабон

Компактність міста , що стоїть на семи пагорбах , забезпечується вузькими кривуватим вуличками , провулками і тісною забудовою . Незважаючи на архітектурну защемлення , перебування в Лісабоні досить комфортно. Неспішні прогулянки по вулицях , часто переходить у драбинки то з гори , то в гору , дозволяють розглянути всі дрібниці обробки тутешніх будівель. Блукаючи між будиночків з червоними черепичними дахами , прикрашеними оригінальними писаними панно азулежуш , роздивляючись квітучі вікна і балкончики , від яких тягнуться нескінченні мотузки з розвішаних на них білизною , розумієш красиву буденність цього курорту. Повнота місцевого колориту відчувається в поєднанні одинично збережених архітектурних пам'яток після землетрусу і цунамі 1755 і будівель будівель нашої сучасності.
    
солідність столиці

    
Незважаючи на руйнівну стихію , яка напала на місто в 18 столітті , деякі історичні цінності збереглися понині. Вежа Белем , незліченну кількість разів змінювала своє призначення , побудована ще в 1521 році. Фортеця , митниця , в'язниця , склад були тут у різні роки історії. Тут же розташовується Монастир Ієроніма . Даний ансамбль нині - надбання людства під оберегом ЮНЕСКО.

    
До речі , в місті як на готелі Лісабона ціни розумні , так і квитки на екскурсії прийнятні і варіюються в межах 10-15 євро. Далі відзначимо Національний палац Ажуда - вишуканість оздоблення численних залів , королівський парк надзвичайної краси. Архітектуру від бароко до готики увібрав в себе могутній Лісабонський собор . Середньовічний Замок Святого Георгія - центр історії Лісабона. Всі ці споруди надають солідність столиці Португалії .
    
курортне легковажність

    
Починаючи день з вивчення історичних артефактів Лісабона , до вечора неодмінно хочеться розслабитися. Розважальних закладів тут предостатньо , клубне життя енергійна. Крім усього іншого можна відвідати океанаріум або замовити міні -тур на довколишні Мадейру , Мадрид .

    
Добре і смачно поїсти можна в будь-якому ресторані , кафетерії. Нагодувати гостя кращими стравами - складова португальського гостинності . Риба і морепродукти в Лісабоні така ж природність , як картопля в Росії. На льодових вітринах викладають всі дари моря. Туристу залишається лише вказати на морського представника і висловити побажання щодо його приготування . Можна бути впевненим , що навіть не любителям риби припаде до смаку будь-яку страву з морськими складовими.

Опубликовано: 25.01.2014 17:08

Компактный ЛиссабонВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia