Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Справжні різнокольорові гори

Справжні різнокольорові гори


У всьому світі відомі кольорові гори Китаю , які названі як ландшафт Денксія . Дивовижне видовище вражає погляд : на багато кілометрів розтягнулися червоні , зелені , помаранчеві , лілові й інші ділянки землі в хаотичному вигляді. Краса така виходила протягом багатьох мільйонів років. У цих місцях накопичилося величезна кількість червоного пісковика , який під впливом різних опадів , багатовікової ерозії , вологи та повітря окислявся . Відкладення мінеральних речовин перетворилися на свого роду малюнки , які хвилями нашаровуються один на одного. Вони схожі на морські хвилі , що покривають кожен виступ, кожен пагорб і западину.
Вчені припускають , що ландшафт Денксія утворився ще в мезозойської ери , і зберігає в собі безліч скам'янілостей динозаврів і останків рослин того періоду. Археологи вже порадували знахідками скам'янілих кісток. І розкопки на цьому дивовижному місці тривають. У 2010 році цей об'єкт був доданий у всесвітнє спадщина Юнеско. Тут під захистом знаходиться багато рідкісних тварин і рослин. Туристів у цьому місці завжди величезна безліч. Тут дозволено гуляти по околицях і насолоджуватися красою природи.
До речі , подібного роду ландшафти поширені не тільки в Китаї , але і в Західній Америці , Австралії , Центральній Європі. Але жоден з них не може змагатися по унікальності з ландшафтом Денксія.

Опубликовано: 23.01.2014 17:58

Настоящие разноцветные горыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia