Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Інвестиції в Німеччину

Інвестиції в Німеччину

Чим так приваблює Німеччина зарубіжних інвесторів , готових вкладати шалені суми в бізнес , нерухомість і попросту на рахунки німецьких банків ?

    
Відповідь очевидна - жодна економіка в Європі не є настільки стабільною і передбачуваною , як економіка Німеччини , навіть в умовах загальної економічної кризи . Довіривши свій капітал у Німеччині сьогодні , ви можете бути впевнені на 100 % , що ваші гроші залишаться в цілості завтра , при цьому ще й принесуть вам істотне збільшення вашого добробуту .

    
Форми інвестування в Німеччині такі ж , як і в інших країнах - це нерухомість , дорогоцінні метали , банківські депозити , середній і великий бізнес і акції.

    
Інвестування в нерухомість в Німеччині дуже популярно і найбільш вигідно , тому ми докладно зупинимося на цьому питанні.

    
Нерухомість в Німеччині - найпопулярніший вид інвестування

    
Як відомо , вартість одного квадратного метра землі в Німеччині нижче , ніж у Великобританії , Франції , і навіть чим Москві , хоча зберігається тенденція зростання цін . Тому , якщо у вас зміцніло намір придбати нерухоме майно на території ФРН , радимо діяти негайно - інвестиції в Німеччину виправдають себе в лічені місяці. Особливо це стосується комерційної нерухомості з її орендною платою .

    
Успішність і прибутковість ваших вкладень залежить від вас , якщо ви добре розбираєтеся в цій сфері , або від кваліфікації ваших консультантів , яким ви довірили аналіз ринку . Як правило , фахівці у сфері інвестування не рекомендують заощаджувати на послугах юристів і бізнес -консультантів. Адже навіть досвідчені бізнесмени не обходяться без них на всіх етапах укладення великих угод. При покупці нерухомості в Німеччині завжди будуть додаткові витрати - відсотки від суми вкладення - податок на придбання , оплата юридичних та нотаріальних послуг та маклерська комісія . У середньому , ваші додаткові витрати у зв'язку з придбанням будуть становити 10-15 % від розміру вкладеного капіталу .

    
Звичайно ж , придбана нерухомість передбачає і право власності на земельну ділянку, на якій розташовується нерухомість. А також і право успадкування для ваших дітей та онуків , а також перспективу отримання виду на проживання і ПМЖ.

    
Варто згадати , звичайно, й інші види інвестування в Німеччині . Середній та великий бізнес також буде запорукою вашого благоденства , якщо ви грамотно вкладете в нього свій капітал. Найбільшим попитом у Німеччині користується готельний та рекреаційний бізнес , сфера громадського харчування , а також машинобудування і металургія . Для створення бізнесу в Німеччині більш ніж сприятливі умови , засновані на чіткому і неухильному дотриманні законів , прозорих схемах і всебічною підтримкою з боку держави. При бажанні можна навіть купити вже існуючу фірму , і вона буде приносити вам стабільний дохід.

    
Про стабільність німецьких банків не говорить тільки ледачий. По надійності і результативності вкладів німецькі банки нічим не поступаються швейцарським .

    
Отже, якщо ви мрієте найбільш вигідно і безпечно вкласти власні кошти , змусивши їх працювати на вас і вашу родину, то в Німеччині ваші мрії легко стануть реальністю.

Опубликовано: 21.11.2013 16:26

Инвестиции в ГерманиюВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia