Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Сучасний розвиток дітей

Сучасний розвиток дітей
У сучасному світі без комп'ютерів нікуди не просунешся. Прості навички оволодіння роботою з комп'ютером потрібні вже в перших класах школи - така реальність сьогоднішнього дня. І щоб дитині не було страшно виявитися єдиним "Незнайкою" у класі, слід привчати його до комп'ютерів через прості дитячі ігри. Відкрийте браузер, наберіть у ньому прості слова "ігри для дітей", і асортимент пропонованих розваг вас здивує. Нехай вас не лякає перспектива з малих років садити дитину за монітор - всього 15-20 хвилин на добу не зашкодять малюкові, не зіпсують зору (дитина точно також витратить час на розфарбування або роздивляння картинок в книжці). Головне, вчасно відвести увагу дитини від екрану, тому що захоплюючі ігри заволодівають їм повністю, і час пролітає непомітно. Багато батьків переживають, а чи приносять користь гри на сайті? Відповідаємо - безумовно.
Візьмемо, наприклад, на сайті http://www.girlswantgames.com гру Ассасин. Це захоплююча гра, яка змушує дитину продумувати тактику бою, поведінки, влучно стріляти і рятувати людей. Можна сказати, що крім фізичного впливу на малюка, ігри можуть надавати і моральні, емоційні, змушуючи наслідувати хорошим героям, бути розумним, чесним, відповідальним і т.д. У відношенні фізичного розвитку у дитини хочеться відзначити наступне:
- Тренується пам'ять;
- Розвиваються дрібна моторика і координація рухів;
- Розвиваються концентрація і увага;
- Розвивається мислення: дитина самостійно намагається зрозуміти, як вирішити загадку, зібрати пазл, розфарбувати картинку, нарядити ляльку і т.д.
Коли малюк без підказки зуміє впоратися із завданням, то це значно підвищує його самооцінку. Допомагати дітям обов'язково треба, але тільки якщо він не може прочитати завдання або не встигає відреагувати на нього. На GirlsWantGames є величезна кількість таких дитячих ігор, зміст і правила яких можна зрозуміти швидко. Посадіть дитину за гру равлик боб, і здивуєтеся, як на льоту він схопить ваші пояснення і через зовсім короткий проміжок часу буде сам подорожувати з кумедною равликом.
Прийшло нове майбутнє. Наші діти будуть рости за іншими правилами, і завдання батьків - максимально вміло підвести їх до межі дорослішання, яка разюче відрізняється від нашої. Нехай ваша дитина розвиває аналітичне та позитивне творче мислення, вчиться вирішувати поставлені завдання завдяки простим і ненав'язливим ігор онлайн .
Опубликовано: 20.11.2013 21:53

Современное развитие детейВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia