Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Саме дивно місце

Саме дивно місце

На Землі збереглося чимало місць, куди не ступала людська нога. Завдяки цьому, багато хто з них збереглися дивовижними, первозданними і прекрасними. В одному з куточків Індійського океану розташувався острів, який не просто прекрасний, але дивовижний своєю флорою і фауною. В умовах жорстокої пустелі тут змогли вижити такі види рослин і тварин, яких зустрітися в інших місцях неможливо.
Острів Сокотра є частиною держави Ємен. У 250 кілометрах від Африки і в 350 кілометрах від Аравійського півострова розташувався цей куточок первозданної природи. Острів входить до складу однойменного архіпелагу. Розміри його не відрізняються великими цифрами: ширина острова всього 43 кілометри, а довжина - 134 км. Але це не заважає вважати острів Сокотра одним з центрів біологічного різноманіття.
У перекладі з санскриту слово «Сокотра » означає Острів Блаженства або Щастя. І з цим легко погодитися: поряд з білосніжними пляжами та ізоляцією сусідять найдивовижніші ботанічні відкриття.
Довгі роки острів переховувався від очей людських, поки в кінці 90 -х на нього не обрушився шквал уваги. Особливо це привернуло тих, хто намагається будь-якою ціною зберегти унікальне природне середовище. Саме тому прогрес і досягнення цивілізації не зіпсували природну красу цього краю. Ландшафт Сокотри нагадує кадри з фантастичного фільму, де чергуються гірські гряди і зелені оазиси з самими химерними рослинами.

Опубликовано: 25.11.2013 21:03

Самое удивительно местоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia