Читай.net     
♦ Политика и происшествия

На Луценко завели справу

На Луценко завели справу
За словами глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, Генеральної прокуратури України Юрію Луценку, підозрюють у ухиленні від сплати податків. В даний час співробітники прокуратури приступили до дослідження за Юрією Луценко. Ініціатива до початку розслідування належить керівнику "Радикальної партії" Олегу Ляшко.

В даний час прокуратурою внесено представлення про виключення двох кримінальних справ проти Генеральної прокурори. САП не залишається незрозумілим до інформації, наданої керівником Радикальної партії під час розгляду заявок. Холодницкий зазначив, що його відомство внесла дані в ЄРДР пари звернень Ляшко про виключення кримінальних справ за озвученим депутатом фактами. Розслідування розпочалося після останнього засідання парламенту, під час якого Олег Ляшко висунув обвинувачення Юрію Луценко у тому, що він, будучи недобрим людиною, ухиляється від сплати податків.

Лидер Радикальної партії звернувся з закликом до Генерального прокурора зайнятися платою за податки. Як примірник, Ляшко привел в приклад будинок, оформлений на теста Генпрокурора площею 900 кв. Метрів, за який не внесены налоги. По словам Ляшко, глава Генеральної прокуратури повинен бути прикладом для громадян України і нормально платити всі податки. Ляшко вчинил Луценко в лежить перед державою, оформляв будинок, введений в експлуатацію тільки в 2011 році на тестя, який є пенсіонером протягом 12 років. Ляшко закликав Генпрокурора визнати свою нерухомість, оцінити її за всіма правилами та виплачувати податки.

Опубликовано: 18.07.2017 23:23

На Луценко завели дела



Ваше имя/Ник:

Комментарий:



Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia