Читай.net     
♦ Политика и происшествия

США виступають за нові санкції для РФ

США виступають за нові санкції для РФ
Журналістам стало відомо, що в Адміністрації недавно обраного президента Сполучених Штатів Дональда Трампа висловили невдоволення з приводу пакету санкцій, спрямованих проти Російської Федерації та окремих її представників. Йдеться про те, що в проект закону про санкції внесли положення про відмову главі Білого Дому вплинути на скасування введених заборон проти країн-агресорів (Російської Федерації та Ірану). Також, у президента США вважають неповним пакет санкцій проти РФ і Ірану, які вже схвалили представники Сенату.

Посилаючись на популярне у всьому світі періодичне видання «TheWashingtonPost» відзначено, що Трамп висловив невдоволення, що його позбавили права одноосібно скасовувати санкції проти Москви і Тегерана - таке рішення може бути прийнято виключно зі схвалення американського законодавчого органу. Відзначено, що Трамп незадоволений саме поділом повноважень, а не конкретно бажанням піти назустріч Кремлю.

Паралельно з доповненнями до згаданого законопроекту, спікером палати представників конгресу Сполучених Штатів, республіканцем Полом Райаном внесені пропозиції якнайшвидше прийняти проект закону, який передбачає введення чергових санкцій проти агресивно налаштованих до всього світу Росії та Ірану. Глави багатьох європейський держав, також, вкрай незадоволені поведінкою і прийнятими рішеннями Москви і Тегерана в питаннях зовнішньої політики, виявлену агресії по відношенню до країн-сусідів, а також до думки власного народу: гоніння, утиски, відсутність свободи слова і демократичних свобод.

Опубликовано: 24.06.2017 20:09

США выступают за новые санкции для РФВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia