Читай.net     
♦ Политика и происшествия

Американці мають намір розкрити секрет відносин Кремль-Білий Дім

Американці мають намір розкрити секрет відносин Кремль-Білий Дім
Навіть по закінченні декількох місяців американців непокоїть участь Кремля у факті перемоги Дональда Трампа на президентських виборах, які відбулися 8 листопада 2016 року. Ще в минулому році, напередодні виборів і після оголошення результатів з'являлася інформація про те, що в успішній роботі передвиборчого табору нинішнього американського президента чітко простежується слід Російської Федерації. Будучи демократичної вільною країною, де люди особливо шанують свої цивільні права, США не поставила крапку в аналізі процесу виборів президента.

Початок червня ознаменувався для Сполучених Штатів масовими мітингами, в яких головною вимогою учасників звучав заклик розслідувати зв'язки Дональда Трампа з Володимиром Путіним. Громадяни більше сотні міст на території Сполучених Штатів кажуть про формування незалежного органу, який займеться розслідуванням наявною інформацією і буде детально інформувати громадськість про хід роботи комісії. Люди вимагають, щоб Конгрес своїм запитом зобов'язав нещодавно обраного главу нації опублікувати податкові декларації.

Американці вкрай обурені ймовірністю впливу диктаторського Кремля на процес президентських виборів американського президента. Кілька десятків тисяч людей об'єдналися в «Марші за правду». Основний посил акції полягав в тому, щоб "донести до обраних лідерів знання того, що американці хочуть отримати відповіді". Американці, в більшості своїй, не будучи пасивними громадянами, цікавляться всіма сферами життя країни не мають наміру «проковтнути» такого ставлення до вільного волевиявлення на виборах власного президента.

Опубликовано: 06.06.2017 13:39

Американцы намерены раскрыть секрет отношений Кремль-Белый ДомВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia