Читай.net     
♦ Политика и происшествия

Паніка ВРУ з приводу подвійного громадянства

Паніка ВРУ з приводу подвійного громадянства
Після того, як народного депутата України Артеменка показово позбавили депутатського мандата через наявність подвійного громадянства, в рядах Верховної Ради почалися заворушення. Аби не допустити втратити «теплого» місця, народні обранці стали підчищати свою історію. Причому за голосування в Раді за постанову позбавити народного депутата Артеменко статусу громадянина України повинні були відповідати ті, хто і сам має громадянства інших государств.Поетому, заради чистоти експерименту, перед тим, як натиснути на кнопку, депутат від «Самопомочі» Вікторія Войницька поцікавилася у колег, чи мають вони інше громадянство, крім українського. Відповідь була одностайною і негативним.

Сумніваючись в чесності слів всіх присутніх в сесійній залі, також, Служба безпеки України отримала від неї запит на перевірку народних обранців на предмет наявності іншого громадянства, крім українського.

У той час, поки обробляється запит по запуску перевірки за іншими народним обранцям, Верховна Рада 224 голосами підтримала рішення №6445 про дострокове припинення дії депутатського мандата Андрія Артеменка. Пізніше, председательпалати українського парламенту АндрейПарубій підкреслив, що у президента Петра Порошенка заперечень по документу не виникло, тому Указ про позбавлення Андрія Артеменка українського громадянства було прийнято.

Голосування в Раді проходило без основного фігуранта: Андрій Артеменко зазначив, що він не отримував запрошення на обговорення його ситуації тим більше, що перетин кордону для нього в даний момент не представляється можливим через проблеми з легальністю його закордонних паспортів.

Опубликовано: 19.05.2017 22:55

Паника ВРУ по поводу двойного гражданстваВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia