Читай.net     
♦ Политика и происшествия

Президент торгується за майбутнє України

Президент торгується за майбутнє України
У великій політиці велике значення має здатність домовлятися і прораховувати кілька варіантів розвитку подій на кілька кроків вперед. Україна не виняток. В даний час Адміністрація президента Порошенко займається аналізом трьох найімовірніших сценаріїв для політичної долі держави.

Перший варіант - посилення позицій влади, складу правлячої коаліції і зміни в структурах влади на місцях. Йдеться про перестановку ключових посадових осіб в обласних органах влади, що трохи послабить негативні політичні впливи всередині країни, викликані виведенням за межі основних сфер впливу ключових олігархічних фігур - Ігоря Коломойського, наприклад.

Другий варіант - продовження поточної ситуації до планових парламентських виборів в 2019 році. В оточенні президента багато наполягають на тому, що положення Порошенко досить стійке, а опозиційні сили роздроблені, тому не становлять серйозної загрози. Третій варіант - проведення дострокових парламентських виборів вже через півроку. Виняток хоча б одного з перерахованих кроків поки неможливо, що викликано високою конкуренцією всередині політичного світу країни, а також викликано проблемної геополітичної кон'юнктурою.

Ключові фігури активно продовжують переговорні процеси, призначаючи так звані коаліційні торги, результат яких і визначить майбутнє України вже найближчим часом - фахівці називають максимально можливу дату - друга половина поточного місяця - час, коли Петро Порошенко оголосить своє рішення, оскільки останнє слово в цьому питанні залишається за ним.

Опубликовано: 03.05.2017 22:46

Президент торгуется за будущее УкраиныВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia