Читай.net     
♦ Политика и происшествия

Фонд держмайна Київської області замішаний у хабарництві

Фонд держмайна Київської області замішаний у хабарництві
Поточний тиждень поповнила список українських посадовців, які причетні до отримання хабара. В рамках боротьби з корупцією та хабарництвом, співробітниками прокуратури Київської області була проведена спецоперація за участю представників СБУ по викриттю факту одержання неправомірної вигоди главою регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській області та його заступником.

Йдеться про отримання хабара на суму 32 тисячі грівен.По інформацією прес-служби Генеральної прокуратури, в цю суммузадержанние оцінили свої підписи на акті звірки щодо відсутності заборгованості перед регіональним відділенням Фонду державного майна України по сплаті орендної плати за договорами оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, яке знаходиться у власності держави. Останньою жертвою хабарників став приватний підприємець.

За фактом скоєного злочину, службовців затримали, підозрюючи вчинення ними кримінального злочину за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище) КК України. Зараз правоохоронні органи приступили до комплексу слідчих і розшукових дій, щоб достовірно встановити всі обстоятельствапроізошедшего випадку, який є кримінально караним. З'ясовуватимуть, чи був це поодинокий випадок чи така робота глави ФДМ була поставлена ​​«на потік». В ході досудового розслідування розглядається ймовірність про обрання обвинуваченим запобіжних заходів у вигляді утримання під вартою до закінчення слідства.

Опубликовано: 13.04.2017 21:09

Фонд госимущества Киевской области замешан во взяточничествеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia