Читай.net     
♦ Политика и происшествия

Саакашвілі зробив гучну заяву

Саакашвілі зробив гучну заяву
Лідер партії «Рух нових сил», екс-глава Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі анонсує об'єднання ряду демократичних політичних сил і прогнозує дострокові вибори в Україні в нинішньому році.

«Думаю, ми знайдемо формулу (об'єднання - ред.), Потрібно об'єднатися всім цим людям. Смішно і несолідно, коли вони все окремо гнуть свою лінію ... Люди повинні об'єднатися і в межах однієї сили конкурувати один з одним ... Ви побачите, найближчим часом буде велике об'єднання », - сказав він журналістам під час форуму, організованого партією« Воля » , в суботу в Києві.

За словами М.Саакашвілі, мова йде про об'єднання політичних сил, представники яких взяли участь у форумі, - ініціатив «Рух нових сил», «Хвиля», партій «ДемАльянс», «Воля», а також деяких інших сил.

Говорячи про ймовірність дострокових виборів в Україні, екс-глава Одеської ОДА припустив, що такі вибори можуть відбутися вже в 2017 році.

«При тому, що у нас нульове зростання економіки в цьому році, при владі немає запасу міцності, є багато інших несприятливих міжнародних чинників. Я думаю, що в Україні події розвиватимуться вкрай швидко і в цьому році ... Все закінчиться виборами », - сказав М.Саакашвілі.

Опубликовано: 25.03.2017 22:58

Саакашвили сделал громкое заявлениеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: