Читай.net     
♦ Политика и происшествия

Обама сподівається, що Трамп підтримає його політику щодо Росії

Обама сподівається, що Трамп підтримає його політику щодо Росії

Барак Обама готується передавати своє крісло Дональда Трампа. У нього залишилося не так часу, щоб встигнути щось зробити, завершити поточні справи. Він висловив свою надію на те, що Трамп збереже поточну позицію щодо поведінки Російської Федерації в світі. Адміністрація зараз має жорстку позицію щодо режиму в Москві, яка Обамі бачиться найправильнішою. Новий Президент повинен також знайти точки дотику і сфери, де з Росією можна співпрацювати. При цьому потрібно відстоювати ті позиції, де політика двох країн розходиться. У цих питаннях потрібно проявити твердість і показати свою силу. Якщо Росія не дотримується міжнародних норм, то повинні бути застосовані відповідні санкції.

Багато фахівців побоюються, що Дональд Трамп не буде таким жорстким стосовно Росії і може навпаки надто сильно виправдовувати її дії і прощати. США в багатьох питаннях виступає світовим лідером, вирішує складні питання безпеки, тому прояв м'якості нового лідера може привести до багатьох небажаних наслідків.

Природно, Обама сказав і про те, що розуміє - позиція Білого Дому щодо взаємовідносин з Росією точно такий же не залишиться. Новий лідер внесе корективи, але які саме - поки боїться припустити кожен. Якісь нюанси точно будуть змінені, але хотілося б, щоб підхід зберігся. Час покаже, що має намір робити з Російською Федерацією Догальд Трамп. Він в хороших відносинах з Володимиром Путіним, а це вже наштовхує на думки про те, що політика буде змінена.

Опубликовано: 17.11.2016 23:29

Обама надеется, что Трамп поддержит его политику относительно РоссииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia