Читай.net     
♦ Политика и происшествия

У Польщі відроджуються загони добровольців

У Польщі відроджуються загони добровольців
В Польщі наростають побоювання через непередбачувану політику, яку проводить Росія. Варшаву настільки турбують дії свого сусіда, що вона самостійно почала робити запобіжні заходи. У країні за підтримки уряду почалося відродження патріотичних воєнізованих загонів з добровольців, які готові захищати свою батьківщину, якщо з'явиться загроза зі сходу. Мотивацією для багатьох добровольців стали побоювання відносно дійРосії.
За словами замміністра оборони Польщі, таким чином забезпечується ефективніша підготовка кваліфікованих людей, які можуть бути покликані на військову службу у разі кризової ситуації. Вісім років тому в Польщі була скасована обов'язкова військова служба, оскільки стан справ був іншим. Тепер непередбачувані дії з боку Росії визначають таку кризову ситуацію, заявив Томаш Шатковский.
Історія добровольчих підрозділів розпочинається з часів Першої світової війни. Сучасні загони, які складаються із студентів і людей самих різних спеціальностей, відрізняються патріотизмом, підтримуваним польським урядом. Вони прагнуть бути готовими до будь-яких подій, які можуть нести загрозу їх державі. За деякими даними, біля 75% населення країни стурбовано ситуацією, що склалася.
Зараз побоювання викликає можливі спроби Росії відтворити свій вплив на деякі країни з колишніх радянських територій. Що привело до самого широкомасштабного розгортання сил НАТО з часів холодної війни. Згідно із заявою генерального секретаря НАТО, в країнах, які граничать з Росією розмістять близько чотирьох тисяч солдатів.

Опубликовано: 28.10.2016 21:04

В Польше возрождаются отряды добровольцевВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia